O firmie

Nasza firma zajmuje się sprzedażą oraz kupnem antyków. Specjalizuje się także w konserwacji i renowacji starych mebli – antyków.

Zapraszamy serdecznie do jedynej takiej galerii w rejonie, w której znajduje się największy wybór wyłącznie polskich prawdziwych antyków, których największą wartość stanowi historia przetrwania, odrestaurowania oraz fachowej konserwacji.
Oferowane przez nas antyki to przedmioty pochodzące wyłącznie z terenów śląska opolskiego oraz dolnego śląska, odnajdowane w najskrytszych zaułkach domów i kamienic. Ostatni etap historii oferowanych przez nas mebli to fachowa renowacja oraz konserwacja, a następnie oczekiwanie w galerii na miłośnika sztuki, u którego mebel będzie zdobił wnętrza przez kolejne długie lata.
W naszej oferecie znajdą Państwo wiele ciekawych i niepowtarzalnych przedmiotów – zarówno mebli jak i drobiazgów, które dodadzą uroku i nieprzeciętnego czaru Państwa domom i sprawią wiele radości i satysfakcji kupującym.

Zapewniamy transport na terenie całego kraju – dysponujemy własnym autem dostawczym a także korzystamy z usług firmy spedycyjnej (wówczas mebel starannie jest opakowywany i transportowany bezpośrednio do domu klienta.

 

INFORMACJA DLA KUPUJĄCYCH

Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm poprzez internet. Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.