Rejestracja Przypomnij hasło

Militaria

Militaria – najcenniejsze wojskowe pamiątki

Na przestrzeni wieków na potrzeby wojska powstało wiele różnego rodzaju przedmiotów, w tym broń, sprzęt i oporządzenie, a także umundurowanie. Te, które zachowały się do czasów współczesnych, a były czynnie wykorzystywane w XVIII, XIX i XX wieku nazywamy dziś militariami. Co istotne, do militariów zaliczamy zarówno prawdziwe, kolekcjonerskie i historyczne akcesoria, jak również ich repliki (odtworzone na podstawie źródeł historycznych). Naturalnie za najcenniejsze uważa się dziś oryginalne, często unikatowe militaria.

Militaria w antykwariacie MebleRetro

Nabywając różnego rodzaju starocie, które następnie wystawiamy na sprzedaż w naszym antykwariacie, nie zapominamy o fanach militariów, czyli cennych przedmiotów wojskowych o wartości historycznej. Nie tylko podziwiamy zapał kolekcjonerów do zbierania militariów, ale i sami czerpiemy przyjemność z ich odkrywania. Militaria dostępne w MebleRetro to najpiękniejsze, w większości oryginalne akcesoria, głównie z okresu I oraz II wojny światowej, jak np. francuskie lub niemieckie lornetki czy sygnałówka (trąbka) powszechnie wykorzystywana w XIX wieku. Jeśli więc jesteś miłośnikiem militariów i nieustannie szukasz kolejnych ciekawych wytworów do swojej kolekcji, koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij