Rejestracja Przypomnij hasło

PAŁACOWE BIURKO EKLEKTYCZNE - PRAWDZIWY RARYTAS

Czas powstania: ok. 1880r

Stan: po renowacji

Wymiary: 177x148x82cm

cena: 17500.00 zł

  • Opis
  • Rezerwacja
  • Dostawa

Wyjątkowe i niezwykle rzadko spotykane pałacowe biurko eklektyczne, którego powstanie datuje się na końcowe lata XIX wieku t.j. ok. 1880r. 
Biurko to jest meblem wysokiej klasy, na jaki pozwolić mogli sobie tylko bardzo zamożni! Wykonane jest z największą precyzją i starannością – każdy element przenika w kolejny tworząc niezwykłą, bardzo okazałą całość. Biurko zdobione jest kunsztowną snycerką widoczną na każdym elemencie – rzeźbione płyciny na drzwiach posiadają głębię, bardzo bogate olistwowanie i orzeźbienie każdego elementu - pilastry, płyciny, kolumny, galeryjki w górnej części czy korona... Można by tak pisać i opowiadać długo, jednak najlepiej obejrzeć to cudo osobiście, do czego namawiam i serdecznie zapraszam! 

Tego mebla nie można porównywać z meblami przywiezionymi z zachodu (Holandia, Belgia), które w większości są tylko powojennymi kopiami, a nie pojedynczym okazem wykonanym dla elity na zamówienie!

Biurko jest po profesjonalnej renowacji wykończone ręcznie nakładaną politurą szelakową. Jest w stanie doskonałym, prosto do wstawienia! 

Wymiary: 
Wys. całkowita 177cm;
Wys. do blatu 75cm;
Szer. 148cm;
Gł. 82cm.

  • * pole obowiązkowe

Odbiór osobisty: 0.00 zł

Przesyłka kurierska: 200.00 zł


Nasz transport do ustalenia indywidualnie

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij