Rejestracja Przypomnij hasło

ROZKŁADANY DĘBOWY STÓŁ 1920r PO RENOWACJI

Czas powstania: ok. 1920r

Stan: Po renowacji

Wymiary: 80x138x119cm

cena: 1500.00 zł

Rezerwacja

  • Opis
  • Rezerwacja
  • Dostawa

Dębowy rozkładany stół, którego powstanie datuje się na okres międzywojenny, ok. 1920r.
Forma stołu jest bardzo typowa dla polskich mebli z tego okresu. Jestto mebel o solidnej i stabilnej konstrukcji, wspierający się na czterech giętych i profilowanych nogach połączonych z sobą w dolnej części. Stół pod głównym blatem posiada dwa dodatkowe - po jednym z każdej strony, o które można w każdej chwili powiększyć stół. Dzięki ciekawemu systemowi rozkładania można to zrobić nawet przy zastawionym stole nie tracąc poziomu blatów względem siebie!

Stół ten jakiś czas temu był poddany renowacji przez poprzedniego właściciela. Obecnie jest w stanie dobrym, z delikatrnym śladem użytkowania. 

Na innych naszych aukcjach można znaleźć dwa komplety krzeseł, które poprzedni właściciele wraz ze stołem traktowali jako komplet; są również po renowacji wykończone w tej samej kolorystyce.

Wymiary:
wys. 80cm;
dł. 138cm + 2x56cm = max 250cm;
szer. 119cm.

  • * pole obowiązkowe

Odbiór osobisty: 0.00 zł

Przesyłka kurierska: 200.00 zł


Nasz transport do ustalenia indywidualnie

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij