Rejestracja Przypomnij hasło

Obrazy

Obrazy - dzieła sztuki, których piękno nie przemija

Nie trzeba być malarzem, kolekcjonerem czy znawcą sztuki, aby chcieć posiadać obrazy. To dzięki takim dodatkom, jak obrazy właśnie, wnętrza nabierają charakteru. Obrazy są pożądane zwłaszcza w przypadku aranżacji w stylu klasycznym, retro, a także glamour. Co prawda, na rynku dostępnych jest obecnie mnóstwo, najrozmaitszych obrazów, jednak szczególnie warto inwestować w dzieła sztuki, które nie tylko mają wartość artystyczną,  ale i historyczną, a nierzadko są jedynymi w swoim rodzaju egzemplarzami.

Obrazy w antykwariacie MebleRetro

W naszym antykwariacie znajdziesz bogatą kolekcję najrozmaitszych obrazów. Wszystkie wystawiane przez nas na sprzedaż obrazy to cenne dzieła sztuki pochodzące z XVIII, XIX lub XX wieku i pięknie oprawione. Część z nich udało się zachować w świetnym stanie oryginalnym, część została poddana profesjonalnej renowacji. Jeżeli jesteś miłośnikiem malarstwa lub po prostu poszukujesz gustownych dodatków, które dopełnią aranżację sypialni, salonu bądź jadalni lub gabinetu, urządzonych w stylu klasycznym, retro, glamour lub innym, koniecznie sprawdź, jak piękne i unikatowe obrazy posiadamy w swojej ofercie.

Ilość: 51

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 51

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij