Rejestracja Przypomnij hasło

Porcelana dekoracyjna antyczna

Porcelana dekoracyjna – unikatowe figurki, wazy, świeczniki, lampy

Jedną z najpiękniejszych ozdób, zwłaszcza we wnętrzach zaaranżowanych w stylu klasycznym, retro i eklektycznym jest porcelana dekoracyjna. Przedmioty wykonane przed laty z porcelany właśnie, po dziś dzień zachwycają swym pięknem, oryginalnością oraz bogatym wzornictwem. Wiele z nich zasługuje na miano dzieł sztuki. Część poza tym, że dekoruje znajduje również zastosowanie praktyczne. W związku z tym, porcelana dekoracyjna z XIX i XX wieku – figurki, wazy, świeczniki, lampy to coś, co powinien mieć w swoich zbiorach każdy miłośnik antyków.

Porcelana dekoracyjna w antykwariacie MebleRetro

Wszystkim miłośnikom staroci proponujemy przepiękną, unikatową i świetnie zachowaną porcelanę dekoracyjną. Jeśli jesteś jednym z nich, koniecznie sprawdź naszą ofertę! Pośród niej znajdziesz rzadko spotykane figurki, wazy, świeczniki, lampki. Porcelana dekoracyjna dostępna w antykwariacie MebleRetro to unikatowe egzemplarze popularnych w XIX i XX wieku dodatków do wnętrz, które zdobiły eleganckie sypialnie, salony i jadalnie w ekskluzywnych kamienicach, willach i pałacykach. Porcelana dekoracyjna to idealne dopełnienie aranżacji, w których dominują antyki – pochodzące z minionych epok kredensy, witryny, komody, szafy, stoły, krzesła itd., a także ciekawe akcesoria do nieco nowocześniej urządzonych pomieszczeń. Sprawdź, jak wspaniałą porcelanę dekoracyjną udało się nam zgromadzić i rozpocznij udane zakupy już dziś!

Zobacz także nasze produkty z kategorii: porcelana użytkowa antyczna

Ilość: 49

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 49

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij