Rejestracja Przypomnij hasło

Zegary antyczne, retro

Zegary - najpiękniejsze antyki, które odmierzają czas

Bez wątpienia zegary to jedne z najpopularniejszych dodatków do wnętrz i to niezależnie od przeznaczenia danego pomieszczenia. Przyrząd do mierzenia czasu warto mieć zarówno w sypialni i salonie, jak również w jadalni, kuchni czy też w przedpokoju. Tym bardziej, że poza swą funkcją praktyczną, zegary antyczne wspaniale dekorują, zwłaszcza te, zaliczane do antyków, a więc pochodzące z minionych wieków – wiszące lub stojące, bogato zdobione, w większości wykonane z drewna lub mosiądzu.

Zegary retro w antykwariacie MebleRetro

Zegary to nie tylko praktyczne akcesoria, ale też klasyczne ozdoby. W antykwariacie MebleRetro dostępne są zegary pochodzącego głównie z XX, XIX, a nawet XVIII wieku, pięknie zachowane lub po profesjonalnej renowacji. Oferujemy głównie zegary wykonane z drewna lub mosiądzu, w stylu eklektycznym, barokowym, neobarokowym, stojące (podłogowe i kominkowe) oraz wiszące (ścienne). Wobec tego, jeśli jesteś wielbicielem staroci i poszukujesz do swojej sypialni, salonu, jadalni bądź przedpokoju gustownego, unikatowego antycznego zegara, koniecznie sprawdź, co mamy w tej kwestii do zaproponowania! Gwarantujemy, że w naszym sklepie znajdziesz absolutnie wyjątkowe modele zegarów antycznych!

Ilość: 36

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 36

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij