Rejestracja Przypomnij hasło

Rzeźby i figury antyczne

Rzeźby antyczne - dzieła sztuki z drewna i brązu

Prócz sreber, platerów, porcelany, szkła, zegarów, barometrów, obrazów, książek i oświetlenia, dekoracjami, w które niewątpliwie warto inwestować są rzeźby. Co prawda, sporo ciekawych rzeźb można dziś nabyć bezpośrednio od współczesnych artystów, niemniej miłośnicy antyków, powinni raczej zainteresować się tymi, które powstały dawno temu – np. w XVIII, XIX i XX wieku. Rzeźba z tamtych okresów to głównie rzeźba z drewna oraz z brązu, przede wszystkim przedstawiająca postaci historyczne i świętych. Niezmiennie od lat, wyróżnia ją nieprzemijające piękno.  

Figurki antyki - w antykwariacie MebleRetro

Jedną z licznych kategorii produktów w MebleRetro jest rzeźba. Ofertę antykwariatu stale poszerzamy o piękne, zachowane w stanie oryginalnym, ewentualnie delikatnie uszkodzone i wymagające drobnej renowacji rzeźby antycze. W naszej kolekcji miłośnicy wiekowych dzieł sztuki znajdą rzeźbę z XX, XIX, XVIII, a nawet XVII, XVI i XV wieku, wykonaną głównie w drewnie lub brązie. Jeżeli jesteś jednym z nich, koniecznie sprawdź, co udało nam się zgromadzić! Figury antyczne różnych postaci (np. myśliwego i latarnika), popiersia słynnych osobistości (m.in. Goethego i Schillera) oraz rzeźba sakralna (np. Madonna czy  św. Piotr) – to tylko niektóre, spośród wielu cennych rzeźb dostępnych w MebleRetro.

Ilość: 47

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 47

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij