Menu

Oferta

Rejestracja Przypomnij hasło

Biurka i sekretery - antyki

Biurka antyczne - oryginalne meble do domowego biura

Biurka to meble, których początki sięgają XVII wieku. Wówczas to we Francji z połączenia pulpitu, stołu i komody skonstruowano pierwsze biurko. Sekretery natomiast powstały na skutek połączenia szafki z drzwiczkami lub komody i nadstawy. W tym przypadku szczególnie dekoracyjna jest właśnie nadstawa – często bardzo rozbudowana, a nawet przeszklona na wzór biblioteczki. Poza biurkami na wyróżnienie w tej kategorii mebli zasługują również sekretarzyki – nieco zgrabniejsze, przeznaczone do pisania oraz przechowywania korespondencji i najpotrzebniejszych drobiazgów stoliki z nadstawką, szufladą i licznymi schowkami.

Biurka/sekretery w antykwariacie MebleRetro

Biurka, a także sekretarzyki dostępne w sklepie MebleRetro to oryginalne, pochodzące z XVII, XVIII i XIX wieku egzemplarze mebli, idealne do pracy biurowej oraz przechowywania korespondencji, dokumentów, podręcznych akcesoriów, a także książek. Biurka zaprojektowane w stylu typowym dla epoki baroku, klasycyzmu bądź Ludwika Filipa to meble bardzo eleganckie i gustowne, które jak żadne inne wzbogacają domowe gabinety czy też salony. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą biurek naszego antykwariatu! Wierzymy, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz!

Ilość: 22

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 22

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij