Rejestracja Przypomnij hasło

Lustra i toaletki antyczne

Lustra antyk - najpiękniejsze zwierciadła z XVIII, XIX i XX wieku

Lustra towarzyszyły ludziom od wieków. Początkowo były oczywiście dość prymitywne, ale z biegiem lat nabierały kształtów. Swego rodzaju przełom nastąpił pod koniec XVIII wieku, kiedy to we Francji powstało tzw. psyche i dość szybko zaczęło rozprzestrzeniać się po innych krajach Europy. Takie lustro w ramie było zawieszone na osiach między dwiema podporami, zwykle z poprzecznymi belkami nad i pod lustrem oraz wsparte na parze dwójnogów. Osie umożliwiały ustawianie go pod dowolnym kątem. Z czasem lustra zaczęto również umieszczać na drzwiach szaf, a także produkować toaletki z lustrami.

Lustra w antykwariacie MebleRetro

Lustra, które zostały wykonane w XVIII, XIX i w pierwszej połowie XX wieku to najprawdziwsze dzieła sztuki. Jeśli uwielbiasz antyki i poszukujesz unikatowych mebli i dodatków do swojego domu, po prostu nie możesz przejść obok tych luster obojętnie! W naszym antykwariacie MebleRetro dostępne są zarówno duże, bogato zdobione modele wsparte na nogach lub szufladach, komody, konsole i toaletki z lustrami, a także mniejsze lusterka – do postawienia na stoliku/szafce bądź do zawieszanie na ścianie. Retro lustra to praktyczne meble/akcesoria, jak i wspaniałe dekoracje do sypialni, salonów i przedpokojów! Koniecznie sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak pięknymi egzemplarzami dysponujemy!

Ilość: 19

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 19

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij