Rejestracja Przypomnij hasło

Biblioteki antyki

Biblioteki antyczne - najpiękniejsze meble do przechowywania książek

Każdy z nas ma w domu mniejszą lub większą kolekcję książek. Niektórzy poprzestają na tym, co udało im się zgromadzić przed laty, inni wciąż nabywają nowe pozycje. W związku z tym, w żadnym domu nie powinno zabraknąć odpowiedniego mebla na dzieła literackie, poradniki czy publikacje naukowe. Nic nie nadaje się do tego lepiej niż biblioteki. Dzięki temu, że biblioteka antyk zazwyczaj jest wysoka i szeroka (dwu-, trzy-, a nawet czterodrzwiowa), z przynajmniej częściowo przeszklonymi drzwiczkami, umożliwia przechowywanie i eksponowanie zbiorów, zapobiegając zbieraniu się na nich kurzu. Najpiękniejsze biblioteki pochodzą z XIX i XX wieku.

Biblioteki w antykwariacie MebleRetro

Miłośnicy literatury oraz mebli antycznych, z pewnością będą zainteresowani ofertą bibliotek antycznych dostępnych w antykwariacie MebleRetro. Dostępne w naszym sklepie biblioteki to najciekawsze egzemplarze w stylu biedermeier, Ludwika Filipa, eklektycznym i neorenesansowym, dwu-, trzy- i czterodrzwiowe. Wszystkie biblioteki są pięknie zachowane, w stanie oryginalnym lub po niezbędnej renowacji, solidne i precyzyjnie zdobione. Poza tym, posiadają one przeszklone drzwiczki, co ułatwia prezentację najcenniejszych książek. Wobec tego, jeśli wciąż szukasz mebla godnego Twoich zbiorów literackich, koniecznie przyjrzyj się naszym biblioteczkom!

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij