Rejestracja Przypomnij hasło

Stoły antyki

Stoły antyczne najpiękniejsze dzieła sztuki użytkowej

Stoły to jedne z najstarszych znanych ludzkości mebli. Niezmiennie od tysięcy lat pełnią one bardzo ważną funkcję praktyczną, jak również sprzyjają budowaniu międzyludzkich relacji. To właśnie przy ustawionym w jadalni bądź salonie stole gromadzą się wszyscy domownicy, a czasem i goście, by wspólnie zjeść posiłek. Na jedzeniu jednak się nie kończy - czas spędzony przy stole to również okazja do tego, by po prostu pobyć razem, porozmawiać, podzielić się z najbliższymi swoimi sukcesami, problemami czy przemyśleniami. W związku z tym, w każdym domu powinno znaleźć się odpowiednie miejsce na solidny i piękny stół.

Ofert stołów w antykwariacie MebleRetro

Stoły antyczne dostępne w antykwariacie MebleRetro, podobnie, jak pozostałe meble w ofercie to oryginalne egzemplarze pochodzące z czasów świetności stylu renesansowego, biedermeier, Ludwika Filipa i eklektycznego. Są to solidne, bogato zdobione, w większości pięknie odrestaurowane stoły, będące najprawdziwszymi dziełami sztuki użytkowej. Jedne są mniejsze, inne większe, niektóre da się rozłożyć do potężnych rozmiarów, dzięki czemu pomieszczą się przy nich wszyscy domownicy oraz goście. Jeśli kochasz antyki i cenisz sobie wspólne chwile z najbliższymi, koniecznie sprawdź naszą ofertę stołów i wybierz idealny model dla siebie i swojej rodziny!

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij