Rejestracja Przypomnij hasło

Książki antyki

Książki – jedne z najcenniejszych dzieł w dziejach ludzkości

Książki zawsze były, są i będą świadectwem niesłychanego rozwoju ludzkości. Choć w dzisiejszych czasach mamy właściwie nieograniczony dostęp do rozmaitych dzieł, zdecydowanie najcenniejsze są te, pochodzące z zamierzchłych czasów. Książki z XVII, XVIII, XIX czy XX wieku nie tylko mają w sobie wartość naukową czy literacką, ale też historyczną. Poza tym, takie książki to wspaniałe dekoracje i uzupełnienie innych staroci, a przede wszystkim retro mebli – bibliotek, biurek i sekretarzyków.

Książki antyki w antykwariacie MebleRetro

Stare książki antyczne, zwłaszcza te, z XX, XIX i wcześniejszych wieków mają w sobie coś wyjątkowego. To z nich czerpiemy bezcenną wiedzę o dawnych epokach. Często to właśnie w starodawnych, antycznych książkach utrwalone są najważniejsze dla ludzkości informacje. Jeśli tak, jak my doceniasz magię książek, zawartą w nich wiedzę i piękno, jakie kryje się w nieco podniszczonych okładkach i stronnicach, koniecznie przejrzyj nasze zbiory. Robimy co w naszej mocy, by w antykwariacie MebleRetro nie brakowało unikatowych wydań niegdyś słynnych książek. Wszystkie dostępne książki to oryginały, na kartach których zapisana jest nasza historia. Podręczniki, wykłady i kazania, elementarze, encyklopedie, słowniki, albumy, przewodniki oraz dzieła wybitnych powieściopisarzy, poetów i myślicieli, takich, jak Goethe czy Schiller – po te i inne książki zapraszamy do MebleRetro!

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij