Rejestracja Przypomnij hasło

Kufle antyczne, retro

Kufle antyki gratka dla wielbicieli browarnictwa

Jednym z najstarszych znanych ludzkości trunków jest piwo. W związku z tym, od dawien dawna bardzo popularnymi naczyniami są kufle, czyli duże szklanki z uchwytem przeznaczone specjalnie do picia tego niskoalkoholowego napitku. Podobnie, jak w przypadku sreber, platerów i porcelany, na przestrzeni wieków powstało wiele różnych kufli, które dziś stanowią cenne pamiątki po dawnych rzemieślnikach, artystach trudniących się wytwarzaniem sztuki użytkowej, a także browarnikach. Tego typu kufle antyczne to oryginalne, nierzadko unikatowe dekoracje i cenne pamiątki.

Kufle retro w antykwariacie MebleRetro

Doskonale rozumiemy zachwyt wielu osób nad kuflami pochodzącymi z minionych epok i wcale nie dziwimy się temu, jak wielu jest w naszym kraju kolekcjonerów kufli właśnie. Jeśli jesteś jednym z nich i wciąż poszukujesz oryginalnych, zachowanych w świetnym stanie, często jedynych w swoim rodzaju kufli z XVIII, XIX i XX wieku, ten sklep to dla Ciebie idealne miejsce! W naszym antykwariacie dostępne są najpiękniejsze dzieła artystów i rzemieślników trudniących się niegdyś wytwarzaniem i zdobieniem naczyń do piwa. Kufle retro oferowane w MebleRetro to absolutnie wyjątkowe egzemplarze, obok których nikt nie przechodzi obojętnie, nawet najbardziej wymagający hobbiści. Zatem, nie czekaj, sprawdź naszą kolekcję i wybierz najpiękniejsze kufle, zanim zrobią to inni!

Ilość: 49

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 49

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij