Rejestracja Przypomnij hasło

Srebro antyczne

Srebro antyczne – unikatowe akcesoria i dekoracje

Jednymi z najbardziej eleganckich i ekskluzywnych dodatków do wnętrz są srebra i platery. Różnego rodzaju przedmioty wykonane ze srebra bądź z metalu pokrytego cienką warstwą srebra, niegdyś były jednymi z najcenniejszych znajdujących się na wyposażeniu kuchni, jadalni i salonów. Zresztą, po dziś dzień stanowią one unikatowe dzieła sztuki, które z przyjemnością kolekcjonuje wielu miłośników staroci. Srebro antyczne to przede wszystkim rozmaite sztućce i naczynia, jak również wazony, świeczniki, lustra itp.

Srebra i platery w antykwariacie MebleRetro

W zbiorach naszego antykwariatu nie brakuje przepięknych, jedynych w swoim rodzaju, cennych sreber i platerów, które udało się zachować w świetnym stanie. Srebra i platery dostępne w MebleRetro to unikatowe przedmioty pochodzące z XVIII, XIX i XX wieku, wykonane w całości ze srebra, bądź platerowane (metalowe i pokryte cienką warstwą srebra). Pośród nich wielbiciele antyków, znajdą różnego rodzaju sztućce i naczynia (m.in. srebrne patery, talerzyki, cukiernice, dzbanki, mleczniki, maselnice, kieliszki i kufle), a także akcesoria typu puderniczki, szczotki do włosów, lustra, świeczniki. Jeśli jesteś jednym z nich i poszukujesz wyjątkowych sreber i platerów, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz srebra i platery, które podobają Ci się najbardziej, zanim wyprzedzą Cię inni!

Ilość: 304

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 4 5 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 304

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 4 5 Następna Ostatnia

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij