Rejestracja Przypomnij hasło

Serwantki i witryny - antyki

Serwantki - piękne meble na najcenniejszą zastawę

Serwantki oraz witryny są to wysokie szafki z drzwiczkami i półkami wewnątrz – oszklone z trzech stron (serwantki) lub tylko z przodu (witryny). Serwantki z założenia służą do przechowywania ozdobnej porcelany, szkła, sreber i innych, wartościowych przedmiotów. Przeszklone drzwiczki/ścianki pozwalają na prezentację bezcennych zbiorów, jednocześnie chroniąc je przed kurzem. W związku z tym, serwantka sprawdzi się szczególnie w jadalni bądź w salonie, gdzie wraz ze stołem, krzesłami bądź stolikiem kawowym, komodą czy biblioteką (oczywiście utrzymanymi w podobnej estetyce), stworzy wspaniałą kompozycję!

Serwantki antyczne w antykwariacie MebleRetro

Serwantki/witryny są meblami polecanymi zwłaszcza do przechowywania dekoracyjnej, odświętnej, nierzadko będącej rodzinną pamiątką zastawy stołowej. Jeśli planujesz zakup serwantki do swojej jadalni bądź salonu, koniecznie sprawdź naszą ofertę. W antykwariacie MebleRetro znajdziesz absolutnie przepiękne, unikatowe, bogato zdobione i precyzyjnie odrestaurowane serwantki z czasów biedermeieru i Ludwika Filipa, a także z nieco późniejszych – okresu rozkwitu stylu eklektycznego, secesyjnego. Dostępne w naszym sklepie serwantki to stuprocentowo oryginalne i unikatowe dzieła sztuki minionych epok, które przepięknie prezentują się zarówno we wnętrzach zaprojektowanych w stylu retro, jak i w tych nowocześniejszych.

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij