Rejestracja Przypomnij hasło

Szkło antyczne

Szkło antyczne - najpiękniejsze wazony, dzbanki, karafki, kieliszki i patery z XIX i XX wieku

Chcąc stworzyć wyjątkową, inspirowaną estetyką minionych epok aranżację sypialni, salonu czy też jadalni, prócz mebli absolutnie niezbędne są stylowe dodatki. Pośród nich nie powinno zabraknąć sreber/platerów, porcelany, zegarów, obrazów, książek, oświetlenia, ani też szkła. Wykonane przed laty właśnie ze szkła przedmioty, w tym: wazony, dzbanki, karafki, kieliszki i patery, bez wątpienia zasługują na miano dzieł sztuki użytkowej. Wiele z tego typu staroci, choć wyprodukowane dawno temu, bo w XIX i XX wieku po dziś dzień nadaje się do użytku lub po prostu do dekoracji. Szkło to materiał ponadczasowy, kruchy, a jednocześnie trwały, delikatny, a zarazem solidny, który wspaniale zdobi wnętrza!

Szkło antyczne w antykwariacie MebleRetro

Jednym z wielu produktów dostępnych w naszym antykwariacie jest szkło. Pośród tzw. staroci ze szkła, czyli dodatków do wnętrz wykonanych z tego popularnego materiału, a pochodzących z XIX i XX wieku, wymienić można różnego rodzaju wazony, dzbanki, karafki, kieliszki i patery. Szkło oferowane przez MebleRetro to w większości unikatowe egzemplarze cennych przedmiotów, będących spuścizną artystów i rzemieślników tworzących m.in. w stylu biedermeierowskim i secesyjnym. W naszym sklepie gromadzimy wyłącznie wartościowe szkło w bardzo dobrym stanie. Koniecznie sprawdź naszą ofertę i zachwyć się pięknym szkłem tak, jak my zachwycamy się nim na co dzień!

Ilość: 82

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 82

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij