Rejestracja Przypomnij hasło

O firmie

Nasza firma zajmuje się sprzedażą oraz kupnem antyków. Specjalizuje się także w konserwacji i renowacji starych mebli – antyków.

Zapraszamy serdecznie do jedynej takiej galerii w rejonie, w której znajduje się największy wybór wyłącznie polskich prawdziwych antyków, których największą wartość stanowi historia przetrwania, odrestaurowania oraz fachowej konserwacji.
Oferowane przez nas antyki to przedmioty pochodzące wyłącznie z terenów śląska opolskiego oraz dolnego śląska, odnajdowane w najskrytszych zaułkach domów i kamienic. Ostatni etap historii oferowanych przez nas mebli to fachowa renowacja oraz konserwacja, a następnie oczekiwanie w galerii na miłośnika sztuki, u którego mebel będzie zdobił wnętrza przez kolejne długie lata.
W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych i niepowtarzalnych przedmiotów – zarówno mebli jak i drobiazgów, które dodadzą uroku i nieprzeciętnego czaru Państwa domom i sprawią wiele radości i satysfakcji kupującym.

Zapewniamy transport na terenie całego kraju – dysponujemy własnym autem dostawczym a także korzystamy z usług firmy spedycyjnej (wówczas mebel starannie jest opakowywany i transportowany bezpośrednio do domu klienta.

DANE FIRMY:

MebleRetro Marcin Dereń
ul. Orkana 42
48-300 Nysa
NIP 753-220-27-65
Konto ING 22 1050 1490 1000 0090 7895 8627

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij