Rejestracja Przypomnij hasło

Zegary i barometry

Zegary i barometry – najpiękniejsze antyki, które odmierzają czas/ciśnienie

Bez wątpienia zegary i barometry to jedne z najpopularniejszych dodatków do wnętrz i to niezależnie od przeznaczenia danego pomieszczenia. Przyrząd do mierzenia czasu i/lub ciśnienia atmosferycznego warto mieć zarówno w sypialni i salonie, jak również w jadalni, kuchni czy też w przedpokoju. Tym bardziej, że poza swą funkcją praktyczną, zegary i barometry wspaniale dekorują, zwłaszcza te, zaliczane do antyków, a więc pochodzące z minionych wieków – wiszące lub stojące, bogato zdobione, w większości wykonane z drewna lub mosiądzu.

Zegary i barometry w antykwariacie MebleRetro

Zegary i barometry to nie tylko praktyczne akcesoria, ale też klasyczne ozdoby. W antykwariacie MebleRetro dostępne są zegary i barometry pochodzącego głównie z XX, XIX, a nawet XVIII wieku, pięknie zachowane lub po profesjonalnej renowacji. Oferujemy głównie zegary i batometry wykonane z drewna lub mosiądzu, w stylu eklektycznym, barokowym, neobarokowym, stojące (podłogowe i kominkowe) oraz wiszące (ścienne). Wobec tego, jeśli jesteś wielbicielem staroci i poszukujesz do swojej sypialni, salonu, jadalni bądź przedpokoju gustownego, unikatowego zegara i barometru, koniecznie sprawdź, co mamy w tej kwestii do zaproponowania! Gwarantujemy, że w naszym sklepie znajdziesz absolutnie wyjątkowe modele zegarów i barometrów!

Ilość: 36

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 36

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij