Rejestracja Przypomnij hasło

Porcelana

Porcelana – wyjątkowe egzemplarze dla prawdziwych kolekcjonerów

Bez wątpienia jednym z piękniejszych dodatków do wnętrz jest porcelana. Wykonane z porcelany przedmioty to ponadczasowe piękno, na które chyba nikt nie jest obojętny, a już na pewno nie miłośnicy staroci. Porcelana pochodząca z minionych epok to świetna dekoracja do salonów, jadalni i kuchni, ale też praktyczne akcesoria – wiele wykonanych z porcelany rzeczy to funkcjonalne i bardzo eleganckie elementy zastawy stołowej.

Porcelana w antykwariacie MebleRetro

W ofercie naszego antykwariatu nie brakuje luksusowej porcelany, zarówno tej użytkowej, jak i dekoracyjnej, pochodzącej głównie z XIX oraz XX wieku. Pośród porcelany, jaką udało nam się zgromadzić znajdziesz wiele, unikatowych egzemplarzy dzbanków, filiżanek, mleczników, sosjerek, pater czy też wykonanych z tego delikatnego, a jednocześnie trwałego materiału figurek. Wobec tego, jeśli uwielbiasz starocie i porcelanę właśnie, koniecznie sprawdź nasze zbiory. W sklepie MebleRetro oferujemy zachowaną w świetnym stanie, a co za tym idzie wciąż nadającą się do użytku lub do dekoracji oryginalną porcelanę z Polski, a także innych, niegdyś słynnych europejskich fabryk i manufaktur. Niezależnie od tego, czy rozglądasz się za ozdobnymi figurkami czy też serwisem do herbaty/kawy, na pewno uda Ci się kupić wymarzony produkt w naszym antykwariacie!

Ilość: 94

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 4 5 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 94

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 4 5 Następna Ostatnia

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij