Rejestracja Przypomnij hasło

Biblioteki

Biblioteki – najpiękniejsze meble do przechowywania książek

Każdy z nas ma w domu mniejszą lub większą kolekcję książek. Niektórzy poprzestają na tym, co udało im się zgromadzić przed laty, inni wciąż nabywają nowe pozycje. W związku z tym, w żadnym domu nie powinno zabraknąć odpowiedniego mebla na dzieła literackie, poradniki czy publikacje naukowe. Nic nie nadaje się do tego lepiej niż biblioteki. Dzięki temu, że biblioteki zazwyczaj są wysokie i szerokie (dwu-, trzy-, a nawet czterodrzwiowe), z przynajmniej częściowo przeszklonymi drzwiczkami, umożliwiają przechowywanie i eksponowanie zbiorów, zapobiegając zbieraniu się na nich kurzu. Najpiękniejsze biblioteki pochodzą z XIX i XX wieku.

Biblioteki w antykwariacie MebleRetro

Miłośnicy literatury oraz mebli antycznych, z pewnością będą zainteresowani ofertą bibliotek dostępnych w antykwariacie MebleRetro. Dostępne w naszym sklepie biblioteki to najciekawsze egzemplarze w stylu biedermeier, Ludwika Filipa, eklektycznym i neorenesansowym, dwu-, trzy- i czterodrzwiowe. Wszystkie biblioteki są pięknie zachowane, w stanie oryginalnym lub po niezbędnej renowacji, solidne i precyzyjnie zdobione. Poza tym, posiadają one przeszklone drzwiczki, co ułatwia prezentację najcenniejszych książek. Wobec tego, jeśli wciąż szukasz mebla godnego Twoich zbiorów literackich, koniecznie przyjrzyj się naszym bibliotekom!

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij